ТЕМА

Авакову час їхати слідом за Деканоідзе

30 ноября 2016 | 01:54 , Автомайдан

У неділю, 4-го грудня, Автомайдан організовує акцію протесту "АвакOFF" з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.


Адже саме Аваков є відповідальним за провал процесу атестації співробітників поліції зокрема і реформування Національної поліції та системи МВС загалом!

Це через його кишенькових радників, що з весни 2016р. почали самі відбирати до складу атестаційних комісій таку ж саму кишенькову "громадськість", ми і вийшли з іншими організаціями з процесу атестації Нацполіції, який перетворився на фарс! Як результат - за офіційними даними, за весь час проведення атестації з лав Національної поліції було звільнено трохи більше 5000 екс-міліціонерів. Це 7,7% від загальної кількості осіб, призначених як такі, що мали пройти атестацію та 4% від загальної кількості штату Національної поліції! Ось це і є "очищення" органів внутрішніх справ по-аваковськи, рейтинг довіри до яких в українському суспільстві до атестації був на рівні статистичної похибки! То як після подібної імітації очищення корумпованих та профнепридатних екс-міліціонерів можна говорити про якусь реформу та повернення довіри суспільства?!

Більш того, Аваков не просто фактично зруйнував процес атестації своїми ручними членами комісій, що захопили в них більшість і отримали можливість приймати будь-які рішення на свою користь, даючи шанс проходити атестацію навіть найодіознішим екс-міліціонерам, він повернув та повертає зараз на керівні посади "перевірені" кадри старої системи МВС, проти якої ми всі боролися останні три роки з початку Революції Гідності! Як один із яскравих прикладів - нещодавня спроба призначити керівником поліції Черкащини одіозного полковника Валерія Лютого, що очолював ДАІ Харкова та Харківської області, був радником мера Харкова Кернеса та мав бути звільнений за результатами атестації, набравши лише 14 балів з 60 можливих з тестування на логіку та 28 балів у тестах на профпридатність! І лише спротив громадських активістів Черкащини не дозволив Авакову всадити в крісло Лютого як і сепаратиста Антона Шевцова на посаду очільника Вінницької поліції завдяки акціям протесту громадськості! Окрім цього можна згадати призначення Аваковим на керівні посади таких одіозних осіб як Ілля Кива, Сергій Чеботар, Василь Паскал, Вадим Троян, Олексій Тахтай, Ігор Клименко, Ігор Купранець. І це лише топ-посадовці МВС. 

Останньою краплею для нас стала нещодавня відставка Глави Національної поліції Хатіі Деканоідзе, адже знаючи зсередини всі ті процеси, що відбувалися в системі МВС після її приходу, ми чудово розуміємо, що на реформі поліції без Деканоідзе можна ставити хрест. Більш того, ми зараз отримуємо безліч інформації про масштабний відкат до старої системи МВС по всій Україні, яку найближчим часом почнемо оприлюднювати. 

Також, будучи на посаді міністра МВС з лютого 2014р., Аваков повністю провалив і внутрішні розслідування стосовно працівників МВС, що брали участь у репресіях проти активістів Майдану! Як одне з яскравих тому підтверджень - на сьогоднішній день близько половини беркутівців, що розганяли Майдан три роки тому, а також калічили протестуючих 1-го грудня на Банковій, продовжують працювати в спецпідрозділах тепер уже поліції! Тобто фактично Аваков особисто покриває всіх цих злочинців!

Як і корупціонерів у системі МВС, бо як інакше можна назвати те, що його син(!), Олександр Аваков, був замішаний у скандалі з закупівлею рюкзаків для підрозділів МВС разом з екс-заступником міністра Сергієм Чеботарем? Цю справу зараз розслідує НАБУ і сподіваємося вже найближчим часом ми отримаємо конкретні результати даного розслідування з висунутими підозрами фігурантам справи. 

Підсумовуючи все вище сказане, хочемо з впевненістю заявити, що міністр МВС Арсен Аваков свідомо провалив реформу Національної поліції та системи МВС загалом, на яку виділялися в тому числі кошти та ресурси іноземних донорів. За гарною обкладинкою з фотографіями запуску патрульної поліції в регіонах України, до створення якої Аваков не мав жодного відношення і якою прикривалися весь цей час перед іноземними фондами та дипломатами, сховали всю ту ж стару корупційну систему МВС "по-новому". 

Але ми чітко усвідомлюємо, що з Аваковим на посаді міністра внутрішніх справ подібні процеси в системі МВС є вже незворотніми! Саме тому в неділю, 4-го грудня, ми проведемо першу акцію з вимогою відставки Авакова та призначення на цю посаду не політичну фігуру, а зовнішнього професіонала, який зможе завершити розпочату Хатією Деканоідзе реформу та зупинити відкат МВС до старої корумпованої системи! 

УВАГА! Збір о 12:00 тут ►https://goo.gl/maps/aFcnWdcveHC2 за Національною філармонією (Київ, Володимирський узвіз, 2). Прохання тепло одягатися, брати з собою чай/каву в термосі та старі рюкзаки для Авакова і встановити на свій смартфон програму Zello. Подробиці акції та план дій будуть нами оголошені вже на місці збору.

АвакOFF

 Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Олег Ельцов

Это не Россия, это Крым

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: