ТЕМА

Помаранчевий мегаблок: всі крапки над "і"

05 июля 2007 | 12:20

Прес-служба президента рознесла офіційну вістку, процитувавши лідера країни, який назвав десятку партій, що об"єдналися для паралментської боротьби. Нарешті названо й імена лідерів-демократів. Серед них знаходимо двох (відтепер вже колишніх) журналістів. Й хоча нежурналістська це справа займатися політикою, але особисто за колег приємно.


Президент України Віктор Ющенко вітає створення єдиного виборчого блоку демократичних сил, до якого увійшли десять політичних сил України. Про це він сказав сьогодні на зустрічі з президіями політичних партій, що увійшли до демократичного мегаблоку, безпосередньо перед церемонією підписання Декларації об’єднання демократичних сил. Рішення йти на вибори разом прийняли: «Наша Україна», «Вперед, Україно!», НРУ, УНП, «Собор», ХДС, Європейська партія, ПОРА, КУН, Партія захисників Вітчизни.

Новий блок носитиме назву «Наша Україна – Народна Самооборона». Відповідно до домовленостей, виборчий штаб блоку очолить Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога. Перша десятка виборчого списку блоку на сьогодні виглядає так: Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, Ольга Герасим'юк, Віктор Балога, Ксенія Ляпіна, Руслан Князевич, Володимир Ар'єв.

 


Див. також: Декларація об’єднання демократичних сил (стор.1 та стор. 2)

 

Від "ТЕМИ": очевидно, політики помаранчевого гатунку (чи ті, що такими себе називають) могли б ще довго торгуватися, обираючи назву блоку, його лідера та скаладаючи список першої десятки, проте Ющенку конче потрібно було продемонструвати заходу хоч якись конструктив. І якраз - в наявності гідна нагода: виступ лідера України на відкритті засідання Парламентської асамблеї ОБСЄ, що проходитиме в Києві. Це станеться сьогодні,5 липня, близько 14-ї години.

Ясна річ, виступ Ющенка транслюватимуть у прямому ефірі НТКУ, «5 канал», 24 канал та Всесвітня служба «УТР». Власне, задля цього й стався неймовірний подвиг політичної згоди між теперішніми товарищами по боротьбі за парламентські крісла.  Чи довго триватиме ця згода?..

"ТЕМА"


 



Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Грузинські солдати їдуть містом на танку, в Горі (Грузія), в понеділок, 11 серпня 2008 р. 11 серпня до зони грузино-абхазького конфлікту були введені російські десантники. 10 серпня Міністерство закордонних справ Грузії вручило російському консулу ноту про припинення з 10 серпня бойових дій. У ноті грузинського зовнішньополітичного відомства йдеться про те, що Збройні сили Грузії припиняють вогонь у Південній Осетії. В ноті також стверджується, що всі збройні сили було виведено із зони конфлікту, що грузинська сторона створила гуманітарний коридор і дала можливість населенню і пораненим вийти із зони конфлікту. МЗС заявив, що Грузія готова негайно почати переговори з Росією про припинення вогню і про завершення бойових дій. В ніч на 8 серпня війська Грузії розпочали операцію з повернення самопроголошеної республіки Південна Осетія під контроль Тбілісі. У відповідь Росія ввела до Південної Осетії свої війська, аргументуючи це рішення необхідністю захисту своїх громадян і допомоги миротворцям в зоні грузино-осетинського конфлікту. Фото УНІАН

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: