ТЕМА

Глава Нацполу прокотився в Берлін

19 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

Страшна новина облетіла українськими ЗМІ: в Німеччині українські поліцейські знайшли 161 українську дитину, викрадену росіянами. Шок, сенсація! Спочатку не повірив, але зустрів те саме на солідних сайтах й навіть у державному «Укрінформі».

Де копати сортира?

17 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 2 ]

"Відновлювати Трипільську ТЕС без достатніх систем ППО – це марна справа", – заявив Андрій Гота, голова наглядової ради ПАТ "Центренерго". Це найсвіжіша новина після численних обстрілів й руйнування тепло- та енергоінфраструктури. Дякуємо, що нарешті повідомили! Здається, про цю істину здогадувався навіть останній гуманітарій України. Припускаю, що наша влада свідомо вводить ворога в оману, або той більше не витрачав ракет. Щоправда, я також здогадуюся, що й ворог здогадується й неодмінно здійснить дорозвідку.

Найдемократичніший російський тоталітаризм?

16 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

Не дають заснути сумніви щодо суті тоталітаризму й демократії. Маю вдруге поділитися запитаннями, на які не знаходжу відповіді.

Хочеться щось підписати

10 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

Радість велика: петиція на сайті Уряду про створення поліції захисту тварин набрала необхідну кількість голосів. Дуже своєчасна перемога громадськості!

Про смешных белгородцев и преступных украинских мэров

08 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 3 ]

Не скрою: приятно смотреть, как белгородчане при обстреле бодро бегут в бетонные укрытия, установленные на улицах. Особенно потешно это смотрится на ускоренной перемотке. Укрытия простецкие: железобетонная коробка на пару десятков человек: от осколков точно защитит. Когда вспоминаешь, что война на Белгородщину пришла недавно, а у нас она уже третий год, становится не до смеха. Почему у нас до сих пор не появилось таких укрытий? Такие бетонные блоки железобетонные комбинаты могут отливать сотнями еще со времен эпохи панельного строительства – технология простецкая. Вместо них в Киеве массово появляются стеклянные остановки.

Де Німеччині слід шукати Patriot для України

05 апреля 2024

Постачання Patriot до України стало пріоритетом для Німеччини, але вся проблема в тому, що цих комплексів, навіть якщо брати весь світ, не так і багато.

“Приватний кордон”

03 апреля 2024, Оксана Тороп, Олег Черниш

Чому під час війни в Україні існує таке явище й чим це загрожує?

Тоталітаризм як найвища стадія демократії

01 апреля 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

Так могла б називатися моя філософська праця, якби я був класиком марксизму-леннізму чи іншого -ізму. Ідея настільки очевидна, що дивує, чому вона досі не написана якимсь Мічіо Каку. Тож, маю заповнити цю прикру теоретичну прогалину з огляду на актуальність проблеми у наш буремний час.

Чим займався Данілов у РНБО й що робитиме його наступник

29 марта 2024

Якщо вірити українській конституції, то функція Радбезу – "координація та контроль діяльності органів виконавчої влади у сфері національної безпеки та оборони України". Якщо вам здається, що в це визначення можна вмістити будь-що, то вам не здається. У всі часи реальні завдання та повноваження самого Радбезу та особисто його секретаря визначалися тим, хто саме був цим секретарем і якими були його стосунки з президентом та персональні політичні й управлінські амбіції.

Ракети не тої системи

25 марта 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

Дедалі більше дратують заяви незчисленних військових експертів. Схоже, міф про «2-3 тижні до перемоги» - це якась національна забавка українців. Я, визнаю, геть не військовий фахівець й тому намагаюся прислуховуватися до думки спеців. Але дедалі частіше вимикаю ефіри після згадки про нашу чергову остаточну перемогу.

"Циркон" виявився гіперзвуковим та кращим за "Кинжал"

25 марта 2024

Завдяки перехопленню ЗСУ російських ракет "Циркон" стали відомі її реальні характеристики, можливості та точна відповідь на питання - чи змогли у РФ створити прямотічний гіперзвуковий двигун.

Криваво, тупо, неефективно

23 марта 2024, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 1 ]

Кепські справи на московії. Тупін поспішає, не зміг навіть зачекати пару тижнів після виборів. ФСБ досягло дна. Наче красива «двоходовочка»: теракт виконав ІГІЛ,а не «Азов», але ж тікали терористи до українського кордону. Авто не міняли, а публікація його фото невдовзі після теракту в офіційних роспабліках була з замазаним номером реєстрації. Нападників мали затримати саме поблизу українського кордону, аби не було сумнівів щодо напрямку втечі. Ну й потрібні свідчення затриманих, напевно не забаряться.

Хобіти при владі

20 марта 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

2003 року на індонезійському острові Флорес палеонтологи виявили залишки дивної людиноподібної істоти, яку через невеличкий зріст назвали Хобітом, або людиною Флореською. Унікальність знахідки полягала в тому, що цей людський пращур вирізнявся не лише зростом близько 1 метру, а й вельми скромним розміром мозку – втричі меншим за людський. Разом із тим, він використовував інструменти, які могли створити лише істоти зі значно розвинутішим мозком. Звідси з’явилася гіпотеза, що хобіти користувалися інструментами, винайденими більш розвиненими попередниками. Але з часом ця людиноподібна популяція деградувала, що призвело до зменшення мозку. На згадку від розумних родичів деградентам залишилися дивні винаходи.

Позивний “Тьотя”

18 марта 2024

ексгендиректорці столичного КП “Інформатика” Вероніці Малковій "світить" п'ять років.

Убийство банкира-разведчика

15 марта 2024, Денис Рафальский

Что известно через два года о расстреле в Киеве Дениса Киреева.

«Мародер я. Як фашист довбаний у 41-му»

14 марта 2024

Мародерство в аудіоперехопленнях розмов російських окупантів.

Козачок-гопничок: нардеп Стріхарський замість реконструкції ресторану збудував багатоповерхівку

11 марта 2024, Аннабелла Моріна

Сумнозвісно відомий київський забудовник Андрій Стріхарський (Status Group), він же народний депутат від “Слуги народу” та член профільного містобудівного комітету Верховної Ради (ВР), біля станції метро “Славутич” під виглядом реконструкції ресторана “Козачок” збудував 10-поверховий житловий будинок і не перший рік шантажує власників навколишніх будинків, маючи в планах забудувати все навколо своїми ЖК. В цьому йому відверто підіграють київські комунальні установи, а правоохоронці дивляться на все це широко заплющеними очима. Ба більше, замість “багатофункціонального храмового комплексу” над станцією метро “Славутич” нардеп. який в парламенті опікується містобудуванням, зводить спортивний комплекс SportCity.

Чи має держава займатися груповим сексом?

07 марта 2024, Олег Ельцов. ТЕМА

В світі відчутне прагнення урядів посилити вплив на «нерозумних» громадян, які не так живуть, не те споживають й вживають. Цьому процесу не один рік, й чиновництво попри гасла про демократизацію дедалі сміливіше обіймає роль ментора у стосунках з громадянином.

предыдущая    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15    следующая

«Так почему бы нам не стать последним поколением на планете? Если бы мы все согласились на свою стерилизацию, тогда не потребовалось бы никаких жертвоприношений мы могли бы праздновать наш путь в исчезновение!"
Питер Сингер, Философ из Принстонского университета
23 мая 2024
22 мая 2024
21 мая 2024
  • Що відбувається з Каховським водосховищем
  • Социология Украины
  • Америка таки мает таланты. 14-летняя победительница-2018

фототема (архивное фото)

© фото: .

Matt Stuart

опросы

Ваші прогнози на завершення війни

Буде тривати доки Тупін не здохне 11.9%
Буде тривати доки рашка не розвалиться 16.9%
Цього року повернемо все 1.7%
Битимося ще не один рік 23.7%
Повернемо Лівобережжя - далі не подолаємо 0.0%
Крим - наш, Донбас - їм 1.7%
Все повернемо 6.8%
Все закінчиться за схемою "дві Кореї" 27.1%
Вже влітку все скінчиться нашою повною перемогою 0.0%
Це буде тридцятирічна війна 10.2%

всего голосов: 59

последние комментарии

ну почему же? Правду рубанул Роднянский. Просто раньше существовали какие-то ограничители, медиа не всегда шли на поводу ...

Мода на примитивность, пошлость и похабность продвигается из всех утюгов. Автор прав - классическая культура поведения, ...

Так и не дождался от автора ответа ни на один свой вопрос по сути. Ни одного ответа нет. Автор просто взял и спрятался ...

Було б добре також висвітлити як це все працює на низах. Якщо гроші струмочками стікаються от таким от "начальникам", ...

Вывод: автора НЕМЕДЛЕННО поменять в ОП на Татарова. Сразу разгонит и привлечет к ответственности ВСЕХ коррупционеров во ...

не занимайтесь демагогией! ...

Продолжение. Инсайдеры сообщают, что этот гражданин Ш. есть «карман очень уважаемого человека», который рулит в ОП. И ...

В каждом конкретном случае - НЕОБХОДИМО разбираться конкретно. Иначе: кони, люди, галоши, презервативы - всё в одной ...

Не панікуйте. Нема у них таких можливостей. Якби могли, то вже давно б це зробили. Приклад - скільки точилося боїв ...

Ніхто ні за що не відповів… Ніхто ні за що не відповідає і не думає відповідати… Ніхто ні за що відповідати НЕ БУДЕ!!! ...

Статьи от партнеров

Село закупило дрони на понад 3 млн.грн
Чималеньке село Щасливе, що під Києвом у Бориспільському районі, закупило 300 дронів на фронт.
Телеграмм запустил монетизацию
Telegram запустил монетизацию - теперь авторы каналов с аудиторией более 1 тысячи будут получать 50% дохода от рекламы, сообщает мессенджер.
Российские самолёты уронили две бомбы над Белгородской областью
Российские военные самолеты уронили над Белгородской областью еще две бомбы, что привело к эвакуации жителей деревни. Об этом сообщает Telegram-канал ASTRA.
Укрзалізниця запускає потяг Київ-Кошице (Словаччина)
Україна та Словаччина планують запустити новий міжнародний залізничний маршрут Київ — Кошице у 2024 році.
Игромания захватила украинские войска
Солдат-аэроразведчик 59-й бригады Павел Петриченко заявляет, что в рядах ВСУ “эпидемия игромании”. Он предлагает ввести реестр и верификацию игроков на время военного положения, ограничив пользователей, которые получают зарплату из воинских частей. Об этом он написал в соцсети Х.
Председатель ВКС подал в отставку от греха подальше
Глава Высшей квалификационной комиссии судей Роман Игнатов, которого спецслужбы разоблачили в наличии российского гражданства, решил сложить полномочия члена ВККС.
   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: