ТЕМА

Українець, возлюби Коболєва, вшануй чиновництво!

14 марта 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Подія дня: МЗС оголосив конкурс на вакансії послів. Міністр Кулеба шукає кандидатів у посли до 21 країни. Подаватися може кожен, навіть без дипломатичного досвіду, перевага – жінкам... Чому б Кулебі не сходити на ринок – там вештається купа безробітного люду, а може якась торговка картоплею захоче змінити профіль, адже фаховий досвід не обов'язковий...

Портніков – наш президент!

13 марта 2023, Олег Єльцов, ТЕМА    [ 2 ]

Не є великим симпатиком Віталія Портникова. Його діяльність, зізнаюся, не відслідковую. Хоча, так сталося, що ми тривалий час йшли паралельними курсами. Спочатку – в декількох газетах, потім – на радіостанції. Але не слухати-не чути Портнікова сьогодні практично неможливо. Його в ефірі багато, я б сказав – дуже багато. Можливо це заслужено й корелюється з його рейтингом. До того ж вчтора він став лауреатом Шевченківської премії.

фото автора

В Умань через Тальне і Буцький каньйон. Частина 2

08 марта 2023, Віктор МІНЯЙЛО для «ТЕМИ»

Де знаходиться найбільше в Україні поселення трипільців, як потрапити на могилу цадика Нахмана, кому належить синагога хасидів, скільки в Умані пам’ятників Шевченку. Про це та інше читайте в другій частині звіту.

Стремительно приближающийся конец

07 марта 2023, Анатолий Несмиян

Опубликованные данные о дефиците российского бюджета в 2,6 трлн рублей за два месяца вызывают вполне логичный вопрос - что дальше. В годовом выражении речь идет о «дыре» в сумме 15,5 трлн рублей при том, что сверстан он, исходя из доходов 26,3 трлн, расходов - 29 трлн. Дыра размером в полбюджета - это уже не дыра. Это пробоина.

фото автора

В Умань через Тальне і Буцький каньйон. Частина 1

06 марта 2023, Віктор МІНЯЙЛО для «ТЕМИ»

В часи, коли зберігається небезпека наступу з півночі двох «братніх» народів, логічно, найбезпечнішіим напрямком подорожі є південь. Ми розкажемо про каньйон в селі Буки Черкаської області, що цікавого в містечку Тальне, про трипільців, хасидів і дещо більше.

Унылое кино Димы Комарова

02 марта 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

К годовщине вторжения трэвэл-журналист Дмитрий Комаров выдал двухсерийную киноэпохалку "Год". Посмотрел внимательно: длинное унылое кино.

Вбивайте мовчки

01 марта 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 1 ]

БПЛА, який впав в Московській області, схожий на UJ-22 Airborne українського виробництва, стверджують ТГК. Воно, звісно, приємно. Але навіщо?

К лету рашистам не на что будет воевать

27 февраля 2023, Анатолий Несмиян    [ 1 ]

Forbes посчитал сколько Россия потратила на СВО. $114,4 млрд - эта сумма составляет треть всего бюджета за 2022 год.

Дунайське судноплавство: війна як шанс

24 февраля 2023

Україна отримала історичний шанс відродити Придунайський регіон і підняти мільярди, втоплені на дні річки. Румунії це може не сподобатись

США и энергопереход

23 февраля 2023, Анатолий Несмиян

Цены на природный газ в США снизились до минимумов 2020 года. Фактически это означает, что энергетический кризис в США в его острой фазе завершен.

Leopard 1 — німецький бестселер

21 февраля 2023

Сьомого лютого Інтернетом прокотилася новина про передачу танків Leopard 1 Україні. Однак цю звістку суспільство сприйняло не так однозначно, якщо порівняти з новиною про постачання Leopard 2. Невже Leopard 1 — усього лише машина рівня Т-62, мало на що здатна проти сучасних танків і протитанкових засобів? Чи, може, все-таки не дарма Leopard 1 став наймасовішим європейським танком із часів Другої світової війни? У цій статті ми розглянемо історію створення цієї німецької «кішки», її сильні та слабкі сторони в протистоянні з радянськими танками й дамо відповідь на запитання, чи Leopard 1 насправді потрібні Україні?

За ценой постоим

20 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Всегда удивляли слова известной песни: "мы за ценой не постоим". Смотрю на поля, окопы и посадки, заваленные трупами и не понимаю эту песню еще больше. Типа, не станем торговаться, платим сполна, "пабахатому". Ну вот это все: широкая душа, парчовые портянки, золотые купола...

ИИ сделает нас богаче и несчастнее

17 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 1 ]

И все закончится большой дракой. Воевать будут сытые, но очень злые и несчастные люди.

Про яхту Ахмєтова й ''совок'' в головах

16 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Велика бентега охопила український інтернет: Ахмєтов купив яхту! В Україні – війна, а Ахмєтов купує яхту в Німеччині за півмільярда доларів. 130 метрів довжиною! Громада обурена: на крадені у народу гроші купив яхту, а міг купити снаряди для війська...

Грядут большие перемены

13 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Нет, я предвидел, что этому мироустройству настанет кирдык. Но не думал, что сегодня. По моим прикидкам – через десяток годков мир захлестнут многотысячные манифестации неолуддитов в исполнении водителей грузовиков и всезнающих таксистов. Энергопереход подкрадется к этой категории первым. Беспилотные фуры на электротяге начнут массово бороздить просторы автострад, а пустое такси, где за рулем не окажется человека, который знает все о всемирных заговорах, можно будет заказать как и сегодня – через смартфон. Водилы – это гремучая помесь «желтых жилетов» и террористов «Хезболла», когда они осознали, что их предсказания о кознях мирового правительства исполнились. А поскольку мировое правительство – оно в закулисье, они начнут крушить все, что можно. Но начнут, конечно, с безмозглых фур и такси на автопилоте.

Белькотіння сивочолого рожевого поні

10 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

О, скільки розмов було про ініційований росією виступ Роджера Уотерса у Радбезі ООН! Затяті патріоти авансом звинувачували рокера у тому, що той продався Кремлю… І ось воно сталося. ОК, шукаємо оригінальний текст виступу рок-зірки. Гугл відповідає: дзуськи. Ані українською, ані російською текстового варіанту немає. Не виключаю, що десь воно є, але … щиро бажаю Гуглу якнайшвидше сконати під наступом ChatGPT чи ще якогось ШІ, який переважатиме за рівнем інтелекту топ-менеджерів Алфабет, якій належить пошуковик Гугл.

Сидя на бочке с бензином

08 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Самый-присамый центр Киева: Бессарабская площадь, а на ней рынок. Обошел здание и насчитал 8 генераторов, облепивших грандиозное строение по периметру. Некоторые заботливо накрыты целлофаном – чай не казенные, от осадков оберегают. Генераторы пыхтят под самыми стенами, а не на расстоянии шести метров, как того требует техника безопасности. При мне в один из работающих (!) генераторов лили бензин из канистры. Баки у генераторов маленькие – на пару-тройку часов работы. Заправлять нужно постоянно. А где же хранят топливо? Конечно, в помещениях рынка. Картина – типичная для всего города, для всей страны. Если при обстреле Киева ракета влупит по Бессарабскому рынку, он вспыхнет как свечка. То же самое произойдет с сотнями домов и офисных зданий, в которых трудится малый бизнес, а ему сегодня без генератора – никак.

Мир хижинам, война небоскребам!

06 февраля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Землетрясение амплитудой свыше 7 баллов. Сотни погибших, тысячи пострадавших, масштабные разрушения. Говорят, землетрясение подобной силы случилось в Турции лет сто назад. Наблюдаю на видео как складываются высотки и задаюсь вопросом: а те, кто их строил не знали, что сто лет назад такое уже было, а значит может случиться вновь? Любопытно: сколько хрущевок, давно отживших свой срок, устояло бы, случись такое у нас?

предыдущая    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15    следующая

Маньяк опрыскал деньги ядом и пожертвовал их детскому дому. Погибло двадцать депутатов, два мэра и один министр...
01 марта 2024
29 февраля 2024
28 февраля 2024
27 февраля 2024
26 февраля 2024
23 февраля 2024
  • Америка таки мает таланты. 14-летняя победительница-2018

фототема (архивное фото)

© фото: .

Matt Stuart

опросы

Ваші прогнози на завершення війни

Буде тривати доки Тупін не здохне
Буде тривати доки рашка не розвалиться
Цього року повернемо все
Битимося ще не один рік
Повернемо Лівобережжя - далі не подолаємо
Крим - наш, Донбас - їм
Все повернемо
Все закінчиться за схемою "дві Кореї"
Вже влітку все скінчиться нашою повною перемогою
Це буде тридцятирічна війна


последние комментарии

I want to to thank you for this wonderful read!!
I absolutely loved every little bit of it. I have you book-marked to ...

Кличка посадять? ...

Тільки у сфері БПЛА??? Скажіть, скільки патронів та снарядів було вироблено в Україні за 5 років каденції «сивокрилого» ...

Попробовали? … Пока страной управляют неучи, мудаболы, казнокрады, взяточники, люди которым глубоко насрать на ...

Конечно пора. Ещё вчера. Только никто её менять не будет. В какой ещё стране, в Высший Законодательный орган ...

а на якій статистичній базі ви збриаєтеся проводити математичний аналіз? Якщо якась розвідка світу й має такі дані, вона ...

Оскільки матеріал готувався без застосування математичної моделі дослідження еокноміки рф, то всі висновки можна ...

Просьба к автору, сделать третий вариант концовки, когда они оба уходят за границу и это будет счастливым концом. А ...

Скоріш за все, бальна система не буде застосована, т.я. для цього треба внести зміни в діючі нормативні акти. Так ...

Жлоб і крадій тому сильний, що він і в Африці жлоб і крадій. Час - таких істот НЕ лікує… Допомогає тільки кастрація… ...

водительские права в Химках
   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: