ТЕМА

Фахівцю є що сказати, але журналісту нема чого спитати

12 июня 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 1 ]

Про технічне невігластво української преси.

Містечкове культуртрегерство професора Грицака й галицькі пляцки

12 июня 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Місяць тому професор Українського католицького університету Ярослав Грицак прочитав лекцію, текст якої (скорочений до умов ФБ) отримав друге життя у перепостах соцмереж. Мені не захотілося лайкати цього посту. На відміну від багатьох я знайшов в ньому небезпечну ідею. Ця загрожує руйнації української соборності й потенційно являє ґрунт для виникнення нових "народних республік" й нових сепаратистських конфліктів. Бо не всі в Україні захочуть жити "за Грицаком".

Как Светлана Орловская поссорила Олега Ельцова с Аркадием Бабченко

07 июня 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Бабченко я давно считал настоящим хорошим русским. Как-то общался с мудрой знакомой на тему донатов. Признался ей, что регулярно перевожу деньги Бабченко – он и турникеты массово шлет в армию, и грузовики, и аукционы проводит… Знакомая сказала: «Я б ему копейки не дала». Без пояснений. Я это списал на загадочную женскую душу – ну не нравится ей лысый Бабченко – что тут поделаешь. А ведь знакомая – человек глубоко порядочный, директор крутой иностранной компании, не мало сделавшая на ниве поддержки ЗСУ. Этот разговор запомнился, но моей финансово-волонтерской деятельности не остановил.

«Позабирали сыновей Донбасс защищать, а свое оставили открытым»

06 июня 2023

Жители Шебекино — об обстрелах, отключениях воды и света в городе и оставленных без помощи родных.

Свята Трійця й велопокатеньки

05 июня 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Про початок релігійних свят я дізнаюся у ліжку. Під вікном бородатий дядько починає грюкати у дзвони, а потім панотець врубає «дискотеку» - через гучномовці крутить плейлист із чимось духопідйомним у виконанні другорозрядного хору. Я встаю, вчергове посилаю все це до біса й сідаю на вєл. Вчора було так саме.

Попко й Кличко – «від двох до п’яти» із забороною обіймати керівні посади в державних органах

01 июня 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 1 ]

Сьогодні загинули троє киян. Їх вбили не російські ракети, а недбалість столичних чиновників. Рашисти лише намагалися їх вбити, але їм не вдалося б цього зробити, якби не ті, хто відповідає за безпеку містян. Люди загинули під уламками ракети просто під дверима бомбосховища, яке виявилось зачиненим.

Доплати військовим по-новому

30 мая 2023, Тимофій Бесп'ятов

До Ради подали компромісний законопроект про доплати військовим.

как человека превращают в биоробота, и что с этим делать?

26 мая 2023, Олег Мальцев    [ 2 ]

На сегодняшний день человечество не смогло создать биоробота, зато смогло превратить своих соотечественников в этих биороботов. Иными словами, самый лучший биоробот это человек. Почему? У него нет себестоимости. Он бесплатный. По сути, вы покупаете машину бесплатно и после этого только оплачиваете расходы по эксплуатации биоробота. В итоге, вы получаете самую дешевую машину на Земле, с одной стороны, инебеса;самую функциональную,

Смерть в разных религиях

24 мая 2023, Дуглас Джеймс Дэвис

Антрополог и теолог Дуглас Джеймс Дэвис об интерпретациях смерти в разных религиозных системах и постсекулярных похоронных ритуалах.

«Непомітний» екс-заступник міністра РФ в Києві

19 мая 2023, Іван Стєпанов, ТЕМА

Екс-заступник міністра сільського господарства РФ Георгій Сажінов та колишній чиновник МО РФ під час війни «рейдернув» підприємство на Полтавщині. Це не перша спроба недоторканного росіянина, й вона знов виявилася невдалою. Натомість порушені кримінальні провадження проти декількох українців, які опинилися під вартою. Сажінов, який декілька років мешкає в Києві й керує процесом,, знов в статусі недоторканного.

Ганьба

16 мая 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 2 ]

Як вони переживуть цю ганьбу – шукаю відповідь понад рік. Вони зганьбилися ледве зайшовши на нашу територію. У той час, коли CNN демонструвало їхні безкінечні військові колони, що сунулися по нашій землі, а кадирівці постили відосики, народ закидував їхні БМП коктейлями Молотова, гасив з Джавелінів й Стугн, тягнув тракторами вкрадену, віджату, відбиту військову техніку. Всі їхні плани рухнули у перші ж дні, це було очевидно. Їхня п’ята колона під орудою Медведука тупо крала гроші, їхня розвідка виявилась лайном, їхнє військо - це збіговисько садистів й мародерів. Українці натомість показали, що є козаками, а не свинопасами.

Украинская победа во славу американского оружия

16 мая 2023, Кирилл Данильченко

Сбитые 6 "Кинжалов" - историческое событие. Ведь единичный можно сбить lucky shot, но перехват группового залпа это уже работающая система.

Тютюновий туман

15 мая 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Воювати важко. Не лише на фронті. Війна не лише небезпечне, а й дороге зайняття. Урядові не вистачає грошей. Про це не кричать з трибун, але суспільство відчуває наслідки. Скорочено розміри виплат поліцейським, які не знаходяться на лінії зіткнення, розбивають на частини виплати рідним загиблих, зменшені компенсації за зруйноване житло… Економіка ледь жевріє, допомога партнерів обраховується десятками мільярдів євро, але вона не безмежна. Влада шукає джерела наповнення бюджету. Останнім часом багато розмов точиться навколо наведення ладу зі зборами з підакцизних товарів – тут традиційно багато зловживань.

Дмитро Разумков: все – всім!

10 мая 2023, Олег Ельцов. ТЕМА    [ 2 ]

На Хрещатику молодики у пікселі щоденно збирають донати «на армію». Їхній ареал: Майдан, Бесарабка, біля центрального входу в метро «Хрещатик». До війни це були найбільш хлібні місцями для дівчаток зі скляними скриньками «на допомогу тяжко хворим дітям». А 30 років тому ті самі місця окупувала братва «Черепа», «Салохи», «Авдиша», яка «крутили наперстки». Що ж об’єднує здорованів у шкірянках з часів кооперативного руху, дівчаток зі скриньками «на боротьбу з дитячою саркомою» й сьогоднішніх «бійців», що вирвалися з тернопільського котла, аби зібрати грошенят на тепловізори побратимам? Як не дивно, їх об’єднує один відомий політик за прізвищем Разумков.

Колекційно-комерційне

03 мая 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Кожен мандрівник, який себе поважає, повинен мату колекцію будь-чого на згадку про місця, в яких він побував. Помічено: майже всі мандрівники мають щось таке аби не соромно було перед гостями, й ні в кого не виникало сумнівів, що він має справу із серйозним волоцюгою.

ChatGPT научится убивать?

01 мая 2023, Сергей Карелов

Четвертая версия нейросетевого чата ChatGPT не только умеет отвечать на вопросы пользователя так, как будто с ним беседует другой человек. Она умеет обманывать, делать заключения о природе вещей в пространстве, а также многое другое, что позволяет заподозрить ее в наличии сознания и собственного мировоззрения. Такой быстрый прогресс вызывает опасение у специалистов. Известный исследователь искусственного интеллекта Элиезер Юдковский уже предупредил, что совершенствование языковой модели ChatGPT следует приостановить и приравнять эту технологию к ядерному оружию. Некоммерческая организация Future of Life опубликовала письмо, в котором Илон Маск, глава Tesla и SpaceX, один из создателей Apple Стив Возняк и еще около тысячи специалистов в области искусственного интеллекта призвали прекратить исследование систем искусственного интеллекта, более мощных, чем ChatGPT четвертой версии. Исследователь ИИ Сергей Карелов, автор телеграм-канала «Малоизвестное интересное», рассказывает RTVI, как и почему системы, подобные ChatGPT, могут уничтожить человечество.

Президент и пустота. Часть 2

01 мая 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Неугомонный Дима Комаров продолжает кропить елеем просторы Ютюб. Ему (или ОП) показалось недостаточным появление длинного и нудного фильма к годовщине войны и неоценимой роли Зеленского. По признанию автора за кадром осталось отснятого материала еще на десять таких фильмов. И он решил не останавливаться, продлить радость кинотворчества и пиара.

Увага: повітряна тривога й чиновницьке свавілля!

24 апреля 2023, Олег Ельцов. ТЕМА

Війна сповна розкриває людьську сутність. Якийсь непримітний чолов’яга раптом стає самовідданим героєм, а деякі ікони мирного часу зникають з радарів, потерпають у куршавельских котлах. Війна стала часом випробування й для влади. Влада проявила себе у повній мірі, продемонструвавши не здатність на ефективність, креатиівність, на підтримання зворотнього зв’язку із громадянами. Як мешканець столиці фіксую ці риси київської влади щодня.

предыдущая    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15    следующая

Я предпочитаю быть один, но рядом с кем-то...
Сергей Довлатов
01 марта 2024
29 февраля 2024
28 февраля 2024
27 февраля 2024
26 февраля 2024
23 февраля 2024
  • Америка таки мает таланты. 14-летняя победительница-2018

фототема (архивное фото)

опросы

Ваші прогнози на завершення війни

Буде тривати доки Тупін не здохне
Буде тривати доки рашка не розвалиться
Цього року повернемо все
Битимося ще не один рік
Повернемо Лівобережжя - далі не подолаємо
Крим - наш, Донбас - їм
Все повернемо
Все закінчиться за схемою "дві Кореї"
Вже влітку все скінчиться нашою повною перемогою
Це буде тридцятирічна війна


последние комментарии

I want to to thank you for this wonderful read!!
I absolutely loved every little bit of it. I have you book-marked to ...

Кличка посадять? ...

Тільки у сфері БПЛА??? Скажіть, скільки патронів та снарядів було вироблено в Україні за 5 років каденції «сивокрилого» ...

Попробовали? … Пока страной управляют неучи, мудаболы, казнокрады, взяточники, люди которым глубоко насрать на ...

Конечно пора. Ещё вчера. Только никто её менять не будет. В какой ещё стране, в Высший Законодательный орган ...

а на якій статистичній базі ви збриаєтеся проводити математичний аналіз? Якщо якась розвідка світу й має такі дані, вона ...

Оскільки матеріал готувався без застосування математичної моделі дослідження еокноміки рф, то всі висновки можна ...

Просьба к автору, сделать третий вариант концовки, когда они оба уходят за границу и это будет счастливым концом. А ...

Скоріш за все, бальна система не буде застосована, т.я. для цього треба внести зміни в діючі нормативні акти. Так ...

Жлоб і крадій тому сильний, що він і в Африці жлоб і крадій. Час - таких істот НЕ лікує… Допомогає тільки кастрація… ...

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: